Новини політики. 21 липня. Суддів-корупціонерів необхідно жорстко карати.

Сергій Тігіпко
Тігіпко запропонував жорстоку кару для суддів-хабарників

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України, заступник Голови Партії регіонів Сергій Тігіпко сьогодні під час ХXVI конференції Одеської обласної організації ПР.

“Судді отримують непогану заробітну плату і пенсію від держави. Ми будемо розбиратися з корупцією в судах. Адже відповідальність за свавілля з боку суддів буде лежати врешті-решт на владі”, – заявив Сергій Тігіпко.

За словами віце-прем’єра, подолання корупції включає створення умов для прозорої роботи суддів та посилення їхньої персональної відповідальності за прийняті рішення.

“Із корупцією потрібно боротися двома шляхами: по-перше, посилювати прозорість процедур, посилювати підзвітність суддів. Друге – частіше наводити порядок адміністративними методами. Якщо суддя приймає рішення – він повинен нести відповідальність за нього, з нього треба жорстко запитувати. Вважаю, нам потрібно сьогодні рухатися цими двома шляхами”, – переконаний заступник голови Партії регіонів.

Відповідаючи на запитання щодо реакції уряду на кричущі випадки свавілля в судах Одеської області, Сергій Тігіпко зазначив, що для вивчення ситуації буде створено спеціальну комісію, яка предметно розгляне кожен випадок і прийме відповідні кадрові рішення.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.