Новини України. 2 липня. Судове засідання за обвинуваченням колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в організації незаконного стеження перенесли на 7 липня.

Розгляд справи Луценка перенесли, щоб допитати свідків

Суддя Ганна Медушевська ухвалила таке рішення, щоб допитати ще 4 свідків у справі. Перед цим на виклику цих та інших свідків наполягала сторона захисту.

Зі свого боку, представник прокуратури в суді Віктор Клименко стверджує, що допит цих свідків у справі незаконного стеження не є обов’язковим, оскільки ця справа виділена з іншої, у якій ці свідки вже допитувалися.

Завтра у Європейському суді з прав людини відбудеться відкрите слухання у справі «Луценко проти України» щодо тримання екс-міністра під вартою.

Луценка звинувачують у тому, що у 2009 року на посаді міністра він продовжив оперативні заходи із розслідування справи про отруєння Ющенка – організував стеження за водієм колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентином Давиденком. Цей епізод справи проти екс-міністра був виділений в окрему справу 21 січня 2012 року.

За матеріалами Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.