Новини світу. 14 липня. Міжнародна федерація з пілонного спорту почала готуватися до подання своєї збірної на майбутніх Олімпійських іграх.

Стриптизерка
Американець отримав півмільйона баксів за травму в стрип-клубі

Відповідно до інформації, представленої на офіційному сайті олімпійського руху, як тільки стандартні вимоги, висунуті всім учасникам змагань, будуть виконані, Федерація з пілонного спорту подасть свою петицію на розгляд Міжнародного олімпійського комітету.

“Для того щоб стриптиз міг бути представлений на Олімпійських іграх, спочатку він повинен бути визнаний Міжнародною федерацією спорту. Він зобов’язаний відповідати всім вимогам, викладеним в Олімпійській хартії”, – заявив один з представників МОК.

“Якщо буде доведений той факт, що танцями на жердинах дійсно захоплюються мільйони людей по всьому світу і стриптиз буде підходити під ряд критеріїв, встановлених сесією МОК, то пілонний спорт стане частиною олімпійської програми за рекомендацією комісії”, – додали члени МОКу.

Незважаючи на той факт, що пріоритетним місцем для показових виступів в області приват-танців є бари і ресторани, президент Міжнародної федерації з пілонного спорту стверджує зворотне.

“Жінки, які танцюють стриптиз, знаходяться у відмінній спортивній формі. Вони справжні атлети. Вони володіють такими грацією і витонченістю, що, безсумнівно, можуть представляти свою країну на Олімпійських іграх. Наша головна мета – боротьба з основними стереотипами, пов’язаними з упередженим ставленням до стриптизерок”, – підкреслив Тімотті Траутман.

Тим часом члени федерації вже почали активну підготовку майбутніх олімпійців. Вони опублікували своєрідну інструкцію, а також посібник для танцюристів приватних танців будь-яких рівнів.

Крім того, учасники організували свій власний чемпіонат з пілонного спорту, який пройде всього за кілька днів до Олімпійських ігор в Лондоні в серпні 2012 року.

Безсумнівно, представники федерації усвідомлюють, що дорога до світового визнання буде довгою і повної перешкод, однак закликають всіх професіоналів і просто любителів внести свій вклад у підготовку олімпійської команди завчасно – рішення про внесення стриптизу в список олімпійських дисциплін буде прийнято не раніше 2020 року.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.