Новини політики. 24 липня. Київська міська державна адміністрація вимагатиме неухильного дотримання особливого статусу Андріївського узвозу як архітектурної пам’ятки столиці.

КМДА захищатиме Андріївський узвіз від варварства забудовників

Усі варварські дії приватних структур, які несуть загрозу цілісності та автентичності Андріївського узвозу, будуть заблоковані та оскаржені міською владою у правоохоронних органах.

Наразі у КМДА підготували звернення до прокуратури щодо вирубки дерев на Замковій горі, про що стало відомо кілька днів тому.

“Крім того, у забудовника планують забрати земельну ділянку. За дорученням голови КМДА Олександра Попова Головним управлінням земельних ресурсів підготовлено проект рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки з ПП “Маркон”, якому у 2005 році Київрада дозволила будувати на Андріївському узвозі, 14-16 готельний комплекс “Mercure Andreyevskiy Отель Киев” із закладами громадського харчування та паркінгом для легкового автотранспорту.
Ділянку на Андріївському узвозі було передано ПП “Маркон” в оренду на 15 років рішенням Київської міської ради від 6 жовтня 2005 року”, – повідомили у КМДА.

Нагадаємо, у травні 2012 року був створений Орган самоорганізації населення – “Вуличний комітет “Андріївський узвіз”. Тоді ж КМДА подала на розгляд депутатам Київради проект змін до Статуту м. Києва, які б дозволили надавати вулицям, що є пам’ятками архітектури, особливого статусу. Київміськрада пропозицію не підтримала.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.