Новини технологій. 18 липня. Борці з педофілією вимагають закрити найбільшу російську соціальну мережу “ВКонтакте”.

Обмежити доступ до популярної соцмережі зажадав рух Мисливці за головами, який бореться в РФ з педофілами

Вони стверджують, що соцмережа перетворилася в розсадник дитячої порнографії. Ця пропозиція знайшла підтримку в Російській православній церкві.

Обмежити доступ до популярної соцмережі зажадав рух Мисливці за головами, який бореться в РФ з педофілами. Лідер руху Сергій Жук попросив зробити це міністра внутрішніх справ РФ Володимира Колокольцева, якщо його відомство знайде факти протизаконної діяльності.

Інтернет-ресурс “ВКонтакті” Жук назвав “величезним складом порнографічного відео, у тому числі за участю неповнолітніх”. За його словами наявність дитячого порно на ресурсі не заперечує навіть його творець Павло Дуров.

При цьому активісти руху підрахували, що в соцмережі зареєстровано більше 7 мільйонів підлітків.

Варто зазначити, що під тим же приводом Держдума в минулу п’ятницю в другому і третьому остаточному читанні прийняла закон про введення чорного списку для сайтів, в тому числі за пропаганду дитячого порно.

Тим часом ініціативу руху, який вимагає закрити соцмережу “ВКонтакті”, схвалили представники РПЦ. На думку протоієрея Всеволода Чапліна, всі підстави припинити розповсюдження дитячої порнографії є ще до вступу в силу поправок в закон. За виключення дитячого порно із загального доступу і керівництво Союзу десантників Росії.

За даними на січень 2012 року щоденна аудиторія “ВКонтакті” – більше 35 мільйонів чоловік.

За матеріалами Подробности

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.