Новини світу. 2 липня уфологи відзначають Міжнародний день НЛО (неопізнаний літаючий об’єкт, англ. Unidentified flying object, UFO).

2 липня – Міжнародний день НЛО

Вибір дати святкування Міжнародного дня НЛО пов’язаний з тим, що в 1947 році в цей день відбувся т. зв. “Розуельський інцидент“: поряд з американським містечком Розуелл (Roswell), штат Нью Мексико, розбився якийсь літальний апарат, який багато хто вважає інопланетним кораблем – “літаючою тарілкою” з прибульцями на борту.

8 липня 1947 в газетах було опубліковано повідомлення ВВС США про те, що у військових є літаючий диск, виявлений на одному з ранчо в районі Розуелла. Кілька годин по тому зі спростуванням виступив командувач 8 ї повітряної армії бригадний генерал Роджер Ремі.

Згідно з офіційним поясненням “Розуельського інциденту”, в передмісті міста впало не НЛО, а апаратура надсекретного зонда програми “Могул” для стеження за радянськими ядерними випробуваннями.

Разом з тим, через кілька років майор Джесс Марсел, який в 1947 році був начальником розвідки бази ВПС, дав сенсаційне інтерв’ю, в якому заявив, що історія з зондом була вигадана для прикриття: за словами Марсела, “це були предмети неземного походження“.

Незважаючи на відсутність безпосередніх доказів падіння в Розуеллі НЛО, щорічно на початку липня в місто приїжджає до 50 тисяч чоловік, щоб взяти участь у своєрідному фестивалі, в рамках якого проходять семінари, лекції, спеціальні експозиції.

На дні проведення фестивалю в Розуеллі відбувається пік туристичної активності: в готелях не залишається вільних місць, розкуповуються сувеніри з “інопланетною” символікою, проводиться костюмований Парад інопланетян.

Туристам показують пам’ятник, який “засвідчує” справжність “місця катастрофи”. Напис на пам’ятнику говорить: “Ми не знаємо, хто вони були. Ми не знаємо, чому вони прилетіли. Ми тільки знаємо, що вони змінили нашу точку зору на Всесвіт. Це священне для всіх місце відзначено пам’ятником в липні 1997 року і присвячено істотам, що зустріли свою долю поблизу Розвелла, шт. Нью Мексико, в липні 1947 року”.

У Розуеллі знаходиться Міжнародний музей НЛО, який відкрився на початку 1990-х років. Центральним експонатом музею є лялька, що зображає представника позаземної цивілізації, нібито виявленого на розбитому кораблі.

НЛО-індустрія щороку приносить економіці міста близько 5,2 млн доларів прибутку.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.