Новини світу. 21 липня. Сьогодні США святкує незвичайне свято – День шкідливої їжі.

Понад 60% американців через таке харчування страждають надлишковою вагою

Це день любителів чіпсів, смаженої картоплі, солодощів та продукції мереж швидкого харчування. Навіть найпопулярніший національне блюдо – хот-дог, або сосиска в хлібі, відноситься до розряду “сміттєвих продуктів”.

Тому не дивно, що понад 60% американців страждають надлишковою вагою, і якщо “ожиріння нації” триватиме в нинішній динаміці, то до 2015 року 75% громадян опиняться в категорії важковаговиків, передбачають учені.

“Для деяких кожен день – день шкідливої їжі. Для інших це можливість без почуття провини дорватися до продуктів, від яких ми зазвичай утримуємося. Тому що все шкідливе – смачне”, – пояснюють прихильники святкування цього дня.

Вони закликають хоча б сьогодні зайти по дорозі за порцією картоплі фрі, купити пакет поп-корну в кінотеатрі і запити колою, з’їсти шматок піци і все “заполірувати” солодким морозивом. З ними згодні не всі, нагадуючи, що такі святкування собі на шкоду.

Термін “шкідлива їжа” вперше ввів в обіг 40 років тому вчений мікробіолог Майкл Джекобсон, позначивши так продукти, що містять багато калорій і шкідливі для здоров’я речовини при мінімумі харчової цінності, тобто вітамінів і мінералів.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.