Новини України. 14 липня. Сьогодні вперше за історію проведення Всеукраїнської олімпійської естафети “Передай вогонь перемоги!” у Крим прибуде Олімпійський вогонь.

Олімпійський вогонь вперше прибуде до Криму

Після обіду севастопольська спортивна група на кордоні Севастополя і Бахчисарайського району біля селища Верхньосадове передасть факел з Олімпійським вогнем кримським спортсменам, які принесуть його в кримську столицю – Сімферополь.

О 15:45 в сімферопольському парку ім. Шевченка стартує естафета, де до групи спортсменів приєднаються всі бажаючі і проїдуть загальної колоною центральними вулицями міста до стадіону “Локомотив”.

У цей же день на сімферопольському стадіоні “Локомотив” відбудеться урочиста зустріч Олімпійського вогню, на якій будуть присутні офіційні особи республіки, керівники спортивних організацій, учні та тренерський склад спортивних навчальних закладів, спортивна громадськість, а також всі бажаючі.

У неділю вранці на площі ім. Леніна в Сімферополі дадуть старт факельної естафети, спортсмени пронесуть вогонь до Армянська, де на кордоні з Херсонською областю в урочистій обстановці передадуть смолоскип херсонської делегації.

27 липня на Олімпійському стадіоні на урочистій церемонії відкриття XXX літніх Олімпійських ігор в Лондоні запалає Олімпійський вогонь. Ініціював Всеукраїнську естафету “Передай вогонь перемоги” Національний олімпійський комітет України, щоб кожен житель Україні долучився до славної традиції, яка вже існує не одне десятиліття і символізує дружбу, мир і єднання навколо цінностей олімпізму.

Почавши свою ходу 5 липня 2012, Всеукраїнська естафета Олімпійського вогню “Передай вогонь перемоги” вже подолала 540 км. До акції вже приєдналися 5 областей – Херсонська, Миколаївська, Кіровоградська, Одеська та Донецька.

На кожному шляху естафети Олімпійський вогонь зустрічають з радістю і захопленням. Уже зараз можна сказати, що такий проект дійсно об’єднує людей навколо олімпійських цінностей та ідеалів. Вперше кожен кримчанин зможе стати свідком цього унікального події.

Фінал естафети “Передай вогонь перемоги” відбудеться в м. Київ на Майдані незалежності під час проводів Олімпійської збірної України, які заплановані на 21 липня.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.