Новини технологій. 4 липня. Телефонні дзвінки є далеко не головною справою, якою ми займаємося на смартфонах.

смартфон
Смартфон став універсальним компаньйоном на всі випадки життя

Такого дещо парадоксального, але аж ніяк не несподіваного висновку дозволяють дійти результати дослідження, опубліковані на сайті британського стільникового оператора O2.

Згідно з наведеними даними, в середньому власник смартфона щодня використовує його 128 хвилин, з яких найбільше часу займає веб-серфінг (24,8 хвилини). У когось ще є питання, чому так популярний iPhone?

Далі за обсягом витраченого часу йде робота в соціальних мережах (17,5 хвилини), прослуховування музики (15,6 хвилини), ігри (14,4 хвилини) і лише потім власне дзвінки та телефонні розмови, на які йде всього 12,1 хвилини в день.

Крім того, смартфони використовуються для перевірки і відправки електронної пошти, розсилки текстових повідомлень, перегляду фільмів і телешоу, читання книг і фотографування.

Тим самим смартфони стають для своїх користувачів чимось на зразок швейцарського армійського ножа з безліччю лез, тобто, по суті, універсальним компаньйоном на всі випадки життя, якого легко сховати в кишені або жіночій сумочці і який може стати вірним помічником у багатьох ситуаціях.

Скажімо, близько половини респондентів у дослідженні O2 знайшли в смартфонах гідну заміну будильнику і наручному годиннику, 39 відсотків використовують ці апарати як основну камеру, а 28 відсотків навіть не відчувають більше потреби в ноутбуці.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.