Новини України. 31 липня. Усі інформаційні потоки, які генеруються в системі залізничного транспорту, тепер збираються в єдиній інформаційній функціональній системі – автоматичній системі керування вантажними перевезеннями Укрзалізниці.

Процес перевезення контролюватиметься в режимі реального часу

Вона дозволяє стати єдиною базою даних та інформаційним майданчиком для різних функціональних підсистем.

Про це повідомляє прес-служба державної адміністрації залізничного транспорту.

Як повідомив начальник Головного інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці Володимир Мурзін, у найближчому майбутньому абсолютно реально буде бачити рух усіх поїздів (в тому числі і пасажирських) безпосередньо з головного центру Укрзалізниці – Києва – в режимі реального часу.

Раніше центрами збору та обробки інформації, обчислень були регіональні залізниці, а Укрзалізниця отримувала дані з усіх шести доріг.

«У липні Південна залізниця проводить експеримент з визначенням місцезнаходження поїзда Київ-Харків в оперативному режимі. Коли ми досягнемо потрібної повноти та якості інформації щодо руху пасажирських поїздів дальнього слідування та приміських, – зможемо з часом надавати її користувачам, оскільки ця інформація буде цікавою та затребуваною усіма пасажирами», – повідомив В. Мурзін.

Також за його словами, система контролюватиме всі вантажні та пасажирські поїзди, локомотиви та іншу залізничну техніку, що виходить на магістральні шляхи.

“Незабаром під єдиний контроль будуть взяті також усі приміські поїзди. Процес перевезення контролюватиметься в режимі реального часу. У будь-який час з будь-якого рівня входу можна буде отримати інформацію про перебування пасажирського поїзда або вантажу», – підкреслив В. Мурзін.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.