Новини технологій. 28 липня. Skype підозрюють у тому, що компанія внесла зміни в налаштування захисту, які дозволяють поліції отрімуваті прямий доступ до листування та розмов користувачів.

Microsoft, Skype
Skype розширила свою співпрацю з правоохороних органами, щоб відкрити поліції доступ до інформації користувачів

Протей керівництво Skype заперечує це й запевняє, що всі зміни було зроблено виключно для поліпшення надійності та зручності.

При цьому Skype визнає, що передаватиме історію повідомлень поліції “у відповідніх випадка”.

Ще торік вплівовій блог Conceivablytech повідомів, Що Microsoft, якій захи Skype, подала заявку на патентування в США технології Legal Intercept, що дозволяє непомітно для користувачів вести запис їхніх переговорів.

Цю тему знову підняв у своєму блозі фахівець спектр поліграфічних комп’ютерної безпеки Костя Корчинський, який зазначів, що Skype змінів технологію дзвінків.

Якщо раніше дзвінки проходили через комп’ютери інших користувачів, що робило практично неможливим відстеження і запис особистих бесід, то тепер з’єднання встановлюються безпосередню через сервери Skype – так звані “супервузли”.

Потім джерела в керівніцтві Microsoft та Уряді США підтвердили на умовах анонімності, що Skype “розширила свою співпрацю з правоохороних органами, щоб відкрити поліції доступ до онлайн-листування та іншої інформації користувачів”.

Нагадаємо, що Microsoft придбав Skype у травні 2011 року за $ 8,5 млрд.

За матеріалами tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.