Новини культури. 9 липня. Скоро Україну накриє нової танцювальної хвилею – 18 серпня стартує третій сезон наймасштабнішого танцювального проекту «МАЙDАН’S».

18 серпня стартує третій сезон наймасштабнішого танцювального проекту «МАЙDАН’S»

Знову на центральній площі столиці – Майдані Незалежності – зустрінуться танцюристи з різних міст нашої країни. Зустрінуться, щоб знайти нових друзів, завоювати перемогу для свого міста і довести: українці – найбільша танцювальна нація. “МАЙDАН’S. Третій сезон” обіцяє ще більше сюрпризів і незабутніх емоцій!

Головною особливістю третього сезону проекту “МАЙDАН’S” буде поділ усіх команд-учасників за територіальним розташуванням на чотири дивізіони – Захід, Схід, Північ і Південь. Відповідно до цього будуть трохи змінені концепція і правила танцювальних змагань. Тепер у кожній програмі у прямому ефірі будуть змагатися міста-представники різних дивізіонів. Крім того, кожен з членів журі цього разу теж буде представляти одну з чотирьох частин Україні.

І найголовніше – після того, як визначиться найбільш танцювальне місто третього сезону, відбудеться битва між містами-переможцями трьох сезонів проекту, на якій буде розіграний Суперкубок “МАЙDАН’S”.

За матеріалами glamurchik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.