Новини світу. 26 липня. Більшість людей ставиться до своєї професії не тільки як до засобу забезпечення свого існування.

45, 3% серед задоволених своєю роботою опитаних респондентів цілком щасливі і благополучні

Робота дозволяє нам проявити наші таланти і виразити себе, впливає на стан нашого здоров’я, як фізичного, так і ментального.

Фахівці Національного центру вивчення громадської думки з університету Чикаго дійшли висновку, що найбільш щасливими є представники професій, діяльність яких полягає в турботі або захисту інших, а так само дає можливість для творчості і винахідливості. Життя будь-якої людини повинна бути наповнена змістом. Для більшості людей сенс життя полягає в тому, щоб бути комусь потрібним.

Оскільки робота займає центральне місце в житті людей, задоволеність своєю професією і родом занять є найважливішим компонентом загального благополуччя індивіда. Так, серед людей незадоволених роботою лише 15, 7% щасливі і задоволені життям в цілому. А ось 45, 3% серед задоволених своєю роботою опитаних респондентів цілком щасливі і благополучні.

Результати дослідження були отримані в ході щорічного опитування “Загальний соціальний огляд” Національного центру вивчення громадської думки при університеті Чикаго. Шляхом безпосереднього інтерв’ювання людям задавався ряд різних питань щодо їх роботи, кар’єри і задоволеності життям в цілому.

Згідно з опитуванням, найбільш щасливими є представники духовенства.

1. Священнослужителі – найщасливіші службовці, згідно з опитуванням.

2. Пожежники – 80 % опитаних пожежників “цілком задоволені” роботою, на якій вони іноді навіть рятують людські життя.

3. Фізіотерапевти – робота з людьми і можливість допомагати кожен день роблять цих людей щасливими.

4. Письменники – не найбільш оплачувана робота, але можливість творити і писати самостійно веде до абсолютного щастя.

5. Викладачі спецшкіл – якщо вас не турбує фінансове благополуччя, то можете присвятити себе не найлегшій, але тій роботі, яка приносить радість собі та іншим.

6. Вчителі – професія вчителя не є високооплачуваною ні в США, ні в нашій країні. 50% молодих ентузіастів змінюють спеціальність через 5 років роботи. Зате вони будуть пам’ятати, що ця діяльність давала їм радість і тепло.

7. Художники -не дивлячись на те, що часом мистецтво складно перетворити в гроші, більшість скульпторів і художників цілком щасливі.

8. Психологи – психологи не завжди можуть вирішувати проблеми сторонніх людей, але, схоже, вони навчилися вирішувати свої.

9. Агенти з продажу фінансових послуг – 65% людей цієї професії задоволення приносить висока зарплата, затишні офісні умови і короткий робочий день.

10. Оператори інженерних систем – щасливі представники цієї професії управляють бульдозерами, гігантськими кранами, електропогрущікамі, екскаваторами.

За матеріалами ilive

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.