Новини політики. 16 липня. Робота вітчизняних дипломатів, законодавців, економістів і багатьох інших фахівців у напрямку євроінтеграції не припиняється ні на день.

Україна продовжує європейську інтеграцію конкретними щоденними справами, – Клюєв

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв, коментуючи інформацію представника Євросоюзу про завершення редагування і правового узгодження частини Угоди про асоціацію, що стосується освіти зони вільної торгівлі Україна-ЄС.

“Україна продовжує європейську інтеграцію не на словах, а конкретними щоденними справами. Наші фахівці здійснюють кропітку і дуже непросту роботу, готуючи необхідні документи“, – заявив Клюєв.

Він висловив переконання, що цього року можна очікувати добрих новин щодо співробітництва й інтеграції України та Євросоюзу.

Секретар РНБО зазначив, що євроінтеграція для України – це передусім реформи заради досягнення нових якісних стандартів, а отже – модернізація економіки, розширення можливостей залучення інвестицій, розвиток внутрішнього конкурентоспроможного виробництва, створення нових робочих місць, гідних умов праці та її оплати, вихід українських товаровиробників на ринки ЄС та ін.

“Але треба дуже багато працювати, щоб реалізувати всі наявні в нас плани“, – заявив Клюєв.

Нагадаємо, раніше голова делегації України на переговорах з ЄС з приводу підписання Угоди про асоціацію Павло Климкін заявляв, що в Євросоюзі немає одностайності щодо того, як розвивати відносини з Києвом.

За матеріалами LB.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.