Новини здоров’я. 24 липня. Дослідники заявляють, що деякі звички, які раніше вважалися шкідливими, насправді, можуть бути корисними для вашого здоров’я.

Щоб захиститися від раку, пийте каву

Хочете уникнути стресу? Поскандальте. Гнів надає тонізуючу дію на наш організм. Американські вчені заявляють, що гнів пригнічує вироблення гормону стресу кортизолу, підвищений рівень якого сприяє розвитку серцево-судинних захворювань та ожиріння.

Щоб захиститися від раку, пийте каву. За словами експертів 3 чашки кави в день значно знижують ризик цього страшного захворювання.

Ви нечупара? Не варто цього соромитися. Незастелена постіль захистить вас від алергії, в той час як акуратно заправлена – є відмінною середовищем для розмноження пилових кліщів. Крім того, патологічна тяга до чистоти може привести до того, що на місце нешкідливих бактерій, яких ви регулярно знищуєте, прийдуть резистентні штами.

Марне, як багатьом здається, сидіння в інтернеті позитивно впливає на наш мозок. Зокрема воно покращує нашу здатність приймати рішення.

Жувальна гумка допомагає поліпшити короткострокову та довгострокову пам’ять, а також сприяє зниженню ваги. Причиною цього є те, що жування активізує мозкові центри, які відповідають за відчуття ситості.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.