Новини економіки. 14 липня. Столиця щомісяця виплачує дотацій соціально-незахищеним верствам населення на суму 40 млн грн.

пенсія, гроші
Майже 370 тисяч людей і, відповідно 40 млн грн, які ми сплачуємо кожного місяця, – КМДА

Про це розповіла начальник Головного управління праці та соціального захисту населення КМДА Тетяна Костюренко.

“Сьогодні ми виплачуємо матеріальну допомогу категорії людей, які отримують пенсійну виплату на суму до 1400 грн. У позаминулому місяці ми платили лише тим, у кого пенсія становить 1,2 тисячі, але у зв’язку з тим, що соціальні ініціативи Президента працюють, то майже щомісяця розмір пенсії зростає. До дня Конституції ми виплачували вже тій категорії людей, у яких пенсія 1,4 тисячі. І це майже 370 тисяч людей і, відповідно 40 млн грн, які ми сплачуємо кожного місяця. Люди дуже позитивно на це реагують, адже 100 грн – це також кошти, на які людина може купити собі ті ж фрукти, овочі чи ліки. Вони знають і чекають цих дотацій”, – сказала Костюренко.

Задля надання більш ефективної та адресної допомоги у столиці запровадили соціальний проект “Картка киянина”, яка надає право безкоштовного проїзду, знижку на ліки та ще низку пільг для певних категорій населення.

“Мова про соціальну картку у нас ведеться вже років десять, але останнім часом, як бачите, слова стали ділом. Забігаючи наперед, я хочу сказати, що ми маємо дуже хорошу реакцію на “Картку киянина”. Нам дійсно у цій справі дуже допомагає call-центр – він записує людей у чергу, систематизує дані, тобто значно спрощує роботу. Кияни знають про картку, ми постійно їм розповідаємо, інформуємо, і маємо позитивну реакцію загалом та відгуки зокрема.

Картка абсолютно безкоштовно обійшлася місту, і в подальшому ми розраховуємо на банки, адже вони зацікавлені у проекті. Адже людина буде класти на картку якісь певні кошти й розплачуватися карткою за комунальні та інші послуги”, – зазначила Костюренко.

Нагадаємо, жителі столиці вже отримали майже 4 тисячі штук “Карток киянина“.

“Минуло 100 днів від початку старту проекту. Він вкрай необхідний, і ми відзначаємо більше позитиву, ніж негативу. На сьогодні видано 3 818 карток. Також ми маємо 5 615 заявок на отримання “Картки киянина”, – сказав заступник Голови КМДА Руслан Крамаренко

Нагадаємо, “Соціальна картка киянина” на основі банківських технологій дозволяє емітувати та обслуговувати картки, у яких зберігається інформація до 20 різних неплатіжних (соціальних, транспортних, страхових, пенсійних та інших) додатків. Наприклад, одна картка може одночасно бути “пенсійною” карткою – банківський додаток, надання та облік пенсій, субсидій, транспортною картою (оплата послуг перевізників з урахуванням пільг) – транспортний додаток, карткою соціальних пільг зі сплати комунальних послуг – комунальний додаток; медичний додаток – надання та облік пільг і субсидій при сплаті за медичні послуги тощо.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.