Новини здоров’я. 2 липня. Більшість жінок не замислюються над тим, що трапиться з їх шкірою в результаті вагітності.

Більше 90% жінок скаржаться на обвислу шкіру після пологів

Тільки лише коли на шкірі з’являються червоні лінії і вона обвисає після пологів – жінки починають розуміти тяжкість наслідків.

Шкіра розтягується, коли у жінки швидко росте живіт. Більше 90% жінок скаржаться на обвислу шкіру після пологів. На відміну від розтяжок, які видно і під час вагітності, про в’ялу шкіру жінки дізнаються, лише народивши дитину. Ступінь проблеми залежить від кожного індивідуального випадку. Особливо часто шкіра живота обвисає у жінок з багатоплідної вагітністю або великим плодом.

У шкірі міститься білок колаген, який робить її пружною і еластичною. Розтягування шкіри під час вагітності порушує структуру колагенових волокон. Через це нижні шари шкіри втрачають свою форму і деформуються, утворюючи розтяжки.

В’ялість шкіри після пологів серйозно б’є по самооцінці жінки. Дуже важливо розуміти, що проблеми зі шкірою є природними для вагітності. Важливу роль при цьому відіграє спадковість. Оскільки ми не в силах контролювати гени, слід зосередитися на тому, що ми можемо зробити. Стан шкіри можна поліпшити за допомогою фізичних вправ і повноцінного харчування. Постарайтеся не набирати занадто багато ваги під час вагітності. Ведіть активний спосіб життя. Для цього достатньо прогулюватися швидким кроком. У більшості випадків шкіра на животі приходить в норму. Якщо стан вашої шкіри сильно вас турбує, порадьтеся з фахівцем з приводу хірургічної операції.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.