Новини політики. 14 липня. Екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко вважає, що підписана президентами України і Росії Віктором Януковичем і Володимиром Путіним спільна заява про делімітацію морського простору в Азовському та Чорному морях не ставить крапки в цьому питанні.

Кремль, за словами екс-глави МЗС, веде гру з Україною

“Це зроблено для того, щоб хоч якимось чином продемонструвати певний прогрес у розвитку ситуації”, – вважає він, пише газета Сегодня.

“Якщо бути точним, то проблеми розмежування як такої не існує. Ще при попередньому уряді ми підійшли до того, що Азовське море було абсолютно чітко, спокійно і до вигоди обох сторін розмежовано“, – додав Огризко.

За його словами, існує міжнародне морське право і спеціальна конвенція, в якій прописано “все до останнього міліметра”, яким чином здійснюється делімітація.

“Якщо тільки мати для цього політичну волю, то це можна зробити протягом кількох місяців, намалювавши всі карти, вимірявши всі градуси, все широти. Це не є проблемою, проблема тільки в тому, або сторона це хоче зробити, або ні”, – сказав екс-міністр.

На думку Огризка, з Україною “просто ведуть гру, яка називається так: Україна – це якесь незрозуміле політичне утворення, яке повинно так чи інакше десь кудись зникнути”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.