Новини України. 27 липня. Роман Бориса Акуніна “Сокіл і Ластівка” у перекладі Олександра Михеда скоро з’явиться у книгарнях.

Роман “Сокіл і Ластівка” можна буде придбати вже наступного тижня

Як повідомили у видавництві “Клуб сімейного дозвілля”, де вийде книга, вже наступного тижня він приїде з друкарні.

У Росії роман вийшов 20 травня 2009.

Це четверта (і заключна) книга із серії “Пригоди магістра”, в якій раніше виходили романи “Алтин-толобас” (2000), “Позакласне читання” (2002) і “Ф. М.” (2006).

Розповідь про більшу частину пригод 18 сторіччя ведеться від імені розумного папуги, який володіє надприродними здібностями (за рівнем інтелекту не поступається людині, умовно безсмертний, здатний проникати в пам’ять людей, дізнаючись про них все).

У романі розповідається про чергові пригоди магістра історії Миколи Фандоріна. На дворі 2009 рік, розпал світової фінансової кризи. Заможна англійська тітонька Сінтія підносить племіннику щедрий подарунок – рукопис із замку Теофельс. У листі, написаному загадковим Епіном, зашифрований шлях до схованки з великим скарбом. Фандоріну належить розшифрувати таємниче послання, і він з азартом береться за цю справу, навіть не підозрюючи, що під ім’ям Епіна ховається його далека родичка – Летиція фон Дорн, племінниця капітана Корнеліуса фон Дорна.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.