Новини політики. 19 липня. Партія «Батьківщина» вимагає від влади припинити порушення прав Юлії Тимошенко – кожен ув’язнений має право на телефонні дзвінки.

У БЮТ вважають, що режим президента позбавив Тимошенко права говорити по телефону

У «Батьківщині» зазначили, що згідно ч.5 ст. 110 Кримінально-виконавчого кодексу будь-яка людина, позбавлена волі, має право на телефонні розмови без обмеження їх кількості під контролем адміністрації.

«Пенітенціарна служба повинна забезпечувати право будь-якої людини, що знаходиться в неволі, на телефонні розмови, незалежно від того, де людина перебуває – в лікувальному закладі або тимчасово за гратами. Кожна людина, а не тільки лідер опозиції Юлія Тимошенко, не може бути позбавлений права на телефонні розмови », – йдеться в заяві, поширеній прес-службою партії.

Бютівці вважають, що влада наполегливо продовжує порушувати права екс-прем’єра: «За наказом Банкової, з 30 грудня минулого року – з моменту незаконного переказу Юлії Тимошенко в Качанівську колонію – пенітенціарна служба позбавила лідера опозиції права на телефонні дзвінки та телефонні розмови. Юлія Тимошенко – єдиний в країні людина в неволі, який за вказівкою режиму Януковича не має права говорити по телефону».

Партія вимагає від ГПС «припинити поширювати брехню» про те, що телефонні розмови повинні проходити в спеціально обладнаному приміщенні, оскільки в законодавстві немає такої вимоги.

Нагадаємо, Госпенітенціарная служба повідомила, що Тимошенко у відповідь на пропозицію вести телефонну розмову з допомогою таксофона в спеціальному приміщенні виправної установи написала заяву із загрозою вибити вікно.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.