Новини здоров’я. 12 липня. Пульт від телевізора є найбруднішою річчю в готелі, він заражений мільйонами бактерій і вірусів.

Пульт виявився бруднішим, ніж ободок унітазу

До такого висновку прийшли фахівці Х’юстонського Університету. Як виявилося, пульт небезпечніший за вимикачі ламп за кількістю бактерій.

Оскільки в готелях прибирання робиться в основному одними і тими ж ганчірками, то пульт виходить навіть бруднішим, ніж ободок унітазу.

У дослідженні були зібрані зразки з 18 поверхонь в 9 номерах готелів Індіани, Техасу і Південної Кароліни. Метою дослідження була встановлення забрудненості та наявність фекальних бактерій. До речі, останні були виявлені аж у 81% всіх випадків.

Як не дивно, карнизи, узголів’я ліжок, ручки у ванну виявилися чистими в кімнатах.

Якщо в таких кімнатах буде проживатиме людина з ослабленим імунітетом, то це для неї може погано скінчитися. Фахівці рекомендують використовувати антибактеріальні засоби і персоналу, і самим постояльцям готелів.

Якщо після відпочинку в готелі ви виявите нездужання, то не варто пускати хворобу на самоплив і якнайшвидше звернутися в діагностичний центр для встановлення причин та своєчасного лікування паразитів.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.