Новини світу. 27 липня. Керівний редактор The Psychologist психолог Жон Саттон, написав листа подяки компанії Lego, в якому розповів, наскільки корисний їхній продукт для роботи психолога.

Для початку роботи з Lego потрібно небагато фізичних навичок

Він порахував, що в світі на кожного з нас доводиться по 62 кубики Lego.

«Я використовував Lego в професійній області – в основному в навчальних вправах, але також в якості базису для тестів на просторове мислення», – написав психолог.

Він зазначив, що інші психологи поділяють його погляди.

«Юта Фріт з Університетського коледжу Лондона переконала мене написати статтю, сказавши, що ідея культу Lego анітрохи не перебільшена», – пише він.

Багато хто розділив думку Саттона. Творець і керівник Національного музею науки та промисловості Роджер Хайфілд сказав: «на диво велика кількість людей піклуються про естетичну привабливість цих маленьких кольорових блоків».

Старший лектор з психології в Університеті Кембриджа Девід Уатбред зазначив: «Я не думаю, що є якась особлива деталь, яка робить Lego настільки особливими, але безумовно в них є щось правильне. Однією з них, і я вважаю її значною, є те, що для початку роботи з ними потрібно небагато фізичних навичок».

Саме тому, на думку Саттона, діти можуть грати з кубиками буквально з раннього віку.

За матеріалами euromag

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.