Новини політики. 18 липня. Сьогодні протестувальники проти мовного законопроекту перейдуть до нової фази своєї акції.

Голодувальники оголосять другу фазу протесту

У чому вона буде полягати, вони обіцяють оголосити о 13:00.

«О першій годині дня ми збираємося оголосити про зміну фаз протесту. Тоді ж і оголосимо, в чому полягатиме друга фаза», – повідомила учасниця протесту Оксана Неживенко.

На даний момент під Українським домом мітингують 70 осіб, з яких 10 продовжують голодування. За словами протестувальників, проблем з міліцією у них немає.

«Людям, у яких виникають проблеми зі здоров’ям, погодилися допомогти представники приватних клінік», – розповіла учасниця акції.

Нагадаємо, після прийняття Верховною Радою законопроекту про мовну політику в другому читанні під Українським домом в Києві розпочалася акція протесту. Через кілька днів парламентська опозиція оголосила про завершення даної акції, проте мітинг продовжили кілька десятків людей, які оголосили про безстрокову голодовку.

Об’єднана опозиція закликала беруть участь в акції біля Українського дому припинити голодування і приєднатися до акції «Україна проти Януковича», яка стартувала 16 липня. Відзначимо, що в рамках акції «Україна без Януковича» опозиція подала позов проти глави держави і вимагає для нього імпічменту.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.