Новини здоров’я. 2 липня. Більшість хвороб з’являються не через вік, а через нашу байдужість до самих себе.

Причиною чоловічих проблем є не вік, а шкідливі звички, хвороби і спосіб життя

Чоловічі хвороби, в тому числі проблеми з потенцією, з’являються найчастіше через куріння, алкоголь і малорухливий спосіб життя.

Чоловіки вважають, що їм відпущено близько 6 тис. сім’явивержень. І, якщо в молодості нагулявся, то до старості починаються проблеми. Насправді, така думка хибна, хоча у 40% чоловіків, дійсно, починаються проблеми з потенцією. Причиною чоловічих проблем є не вік, а шкідливі звички, хвороби і спосіб життя.

По-перше, хвороби впливають на чоловіче здоров’я набагато частіше, ніж ми звикли думати. Якесь дрібне непомітне виділення або грип погіршує сперматогенез майже на 6 місяців. Будь-які хвороби з температурою погіршують становище. Тому, якщо щось пішло не так, то відразу ж потрібно звертатися до уролога.

По-друге, сильно підриває чоловіче здоров’я улюблене всіма чоловіками пиво. Завдяки фітоестрогенам воно сильно б’є по чоловічій потенції. Можна довго вибирати менш шкідливе пиво, сперечатися, яке краще – банкове чи пляшкове, але в будь-якому з цих сортів є естрогени. Ці жіночі статеві гормони знаходяться в будь-якому пиві. Поступово ці гормони роблять з чоловіка щось жінкоподібне.

Крім пива, не забудемо і про алкоголь в цілому. Будь-який алкоголь в будь-якій кількості шкідливий. Те ж саме стосується і куріння, у тому числі і кальяну. Деякі вважають, що кальян нешкідливий. В принципі, диму там менше, ніж у звичайних сигаретах, та й запах приємніший, але, на жаль, нікотин з кальяну нікуди не подівся. Він має властивості звужувати судини, що погіршує кровообіг як простати, так і печеристих тіл, які відповідають за ерекцію.

По-третє, нульова фізична активність теж сильно впливає на чоловічу потенцію. На роботу і з роботи – сидимо, працюємо – теж сидимо, вдома відпочиваємо – лежимо. У такого ледачого організму ледачими стають всі органи. Тому на роботу їдемо на велосипеді, протягом робочого дня п’яту точку іноді піднімаємо і робимо якісь нескладні вправи. А під час обіду замість поїдання чергової порції фаст-фуду сходіть куди-небудь погуляти або в тренажерний зал, поки начальство наївно вважає, що ви старанно забиваєте свій шлунок.

До речі про начальство, стреси теж позитивно на стан людини не діють, тому, якщо начальник любить лаяти вас, у чому його робота і полягає, то звертайте на це увагу так, щоб роботі не шкодило.

Так що, лікарі центру здоров’я сім’ї завжди попереджають, для чоловіка важливо вести активний спосіб життя і уникати переохолоджень, особливо тазового поясу. Найчастіше, причина хронічного простатиту – це сукупність куріння, алкоголю та переохолодження.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.