Новини авто. 5 липня. Porsche та Volkswagen остаточно об’єднаються значно раніше, ніж очікувалося.

Porsche та Volkswagen об’єднаються ще до 1 серпня цього року

Всі деталі, пов’язані зі шлюбом двох німецьких автомобільних концернів, планується вирішити ще до 1 серпня.

Тепер про “шлюб” заявлено офіційно. Як повідомили в середу ввечері, 4 липня, автомобільні компанії Volkswagen та Porsche, злиття в спільний інтегрований концерн планується завершити на цілих два роки раніше.

Цього тижня відповідні комісії обох концернів підтримали таку концепцію. Отже, 1-го серпня Volkswagen, який ще 2009-го року придбав 49,9 відсотка акцій Porsche, тепер стане повноцінним власником виробника спортивних автомобілів.

Таким чином під дахом автомобільного велетня зі штаб-квартирою у німецькому місті Вольфсбурґ опиняться тепер уже 12 автомобільних брендів, серед яких, крім Volkswagen, такі марки як Audi, Seat, Skoda.

На думку оглядачів, завершуючи процес об’єднання з Porsche, голові правління компанії Volkswagen Фердинанду Пієху вдалося зробити ще один важливий крок у напрямку створення найбільшого в світі виробника автомобілів.

Нині Volkswagen вважається найбільшим автомобільним концерном Європи.

Висловлюється сподівання, що тісна співпраця між дочірніми підприємствами допоможе суттєво заощадити кошти й підвищити конкурентоздатність продукції.

«Завдяки злиттю Volkswagen і Porsche стануть у майбутньому ще потужнішими як фінансово, так і стратегічно», – цитує Пієха інформаційне агентство Reuters.

Porsche-Holding, у власності якого досі перебував концерн Porsche й приблизно половина акцій Volkswagen, дістане як компенсацію 4,46 мільярда євро готівкою плюс одну звичайну акцію Volkswagen.

За матеріалами DW.DE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.