Новини здоров’я. 4 липня. В Індії 24-річний інженер з’явився до лікарів зі скаргами на дикий біль при перегляді порно.

1% населення землі відчуває головні болі, які викликає секс

Різкий, нестерпний біль виникав у хлопця в ділянці чола всякий раз, коли він намагався подивитися якесь відео з “полуничкою”. Це тривало протягом двох років.

Перші больові спазми з’являлися через п’ять хвилин після початку перегляду порно, а своєї кульмінації біль досягав через 8-10 хвилин.

Неврологи з Нью-Делі були дуже здивовані подібним пацієнтом, тому що за всіма іншими показниками він був абсолютно здоровим. Ніякої історії головних болів ні в нього, ні у членів його родини теж не було. Пацієнт ніколи не отримував травм голови, а всі фізичні і неврологічні аналізи виявилися в нормі.

Вчені припустили, що справа може бути в чутливих до болю нервах в обличчі і щелепах, які збудужуються “під час емоційного стану, пов’язаного з переглядом порно”.

Оскільки кардинально змінити цей стан було не можна, а обмежувати молодого чоловіка в перегляді порно антигуманно, то лікарі порекомендували пацієнту приймати знеболююче перед кожним переглядом порно.

За словами медиків, пов’язані з сексом головні болі не є чимось унікальним. 1% населення землі відчуває їх на якомусь етапі життя. При цьому чоловіки в більшій групі ризику. Однак, вчені на часі ще не розібралися у причинах виникнення такого болю.

За матріалами medikforum

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.