Новини України. 6 липня. Через відсутність футбольної команди, яка прив’язана до стадіону, та незручне розташування найбільшою проблемою після закінчення Євро-2012 є питання утримання львівського стадіону.

Найбільш проблемний після “Євро-2012” – львівський стадіон

Про це під час прес-конференції сказав представник одного зі спортивних видань України Артем Франков.

За його словами, проблема щодо утримання стадіонів існує, але треба говорити про кожен стадіон окремо.

Франков зазначив, що оскільки Донбас-Арена був побудований незалежно від Євро-2012 та його будував Ахметов, питанням утримання стадіону має займатися він та клуб “Шахтар”.

Він зауважив, що якщо на стадіоні постійно грає та тренується відома футбольна команда, то можна говорити про забезпечення коштів хоча б на операційні витрати. Але все ж, на його думку, говорити про повну окупність таких проектів, не доречно.

Він відзначив, що схожа ситуація в Харкові, адже у реконструкції стадіону брав участь Олександр Ярославський , до того ж там грає “Металіст”.

Щодо НСК “Олімпійський” оглядач зауважив, що існує підприємство, яке керує цим стадіоном і його завдання як мінімум “заробляти собі на життя”.

“Я не думаю, що можна вести мову про окупність проекту. Мова йде про те, що 8-10 млн дол. на рік заробляти для того, аби стадіон жив повноцінним життям”, – додав він.

Франков зазначив, що крім того на “Олімпійському” у серпні пройдуть концерти Мадонни та Red Hot Chili Peppers.

“Найбільш проблемний, безумовно, – це Львівський стадіон “Арена-Львів”, – зауважив він.

За його словами, перспектива стадіону незрозуміла з огляду на відсутність команди, адже місцеві “Карпати” зараз там не грають і зараз клуб, який орендує стадіон, це “Говерла –Ужгород”.

“Але на серйозні результати… з продажу квитків розраховувати не доводиться. Окрім того, стадіон достатньо незручно розташований”, – додав він.

За матеріалами УНН

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.