Новини політики. 27 липня. Днями в інтернеті на різних сайтах з’явилися оголошення про набір людей на мітинги в Києві.

Партія Регіонів намет
Будете мітингувати за правильну партію, – організатор

За одними — люди потрібні на двомісячні акції з 29 липня до кінця серпня, за іншими — на два тижні із 1-го по 14 серпня. Усього за 21-23 липня опублікували 18 оголошень із пропозиціями заробити на мітингах.

Антон набирає людей на мітинги з оплатою 150-170 грн на день. Стояти на вулиці треба по 4-8 год.

На сайті slando.ua знаходимо оголошення від 21 липня. Розміщене в рубриці “Культура, мистецтво в Україні”. Олександра та Євген набирають для мітингів чоловіків і жінок. Платити обіцяють від 100 до 140 грн у день. Зазначають, що мітинги узгоджені з адміністрацією міста. Пишуть: “Проблем не буде”.

Олександра на дзвінки не відповідає. Євген бере слухавку на четвертий раз. Одразу питає про вік і досвід участі в масових зборах.

“Будете мітингувати за правильну партію, — говорить російською. — Це Партія регіонів. Стояти треба з 1-го по 14 серпня кожного дня по 6-8 годин. Найімовірніше буде 8 годин, а платимо 120 гривень на день. Із котрої — я ще не знаю. Усе стане відомо до кінця тижня. Людей треба багато. Пришліть мені, будь ласка, повідомлення з особистими даними: рік народження, ім’я, прізвище, номер телефону і я передзвоню”.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.