Новини шоу-бізу. 5 липня. Тема розлучення Джоні Деппа (Johnny Depp) і Ванесси Параді (Vanessa Paradis) не сходить зі сторінок усіх великих видань, настільки ця новина приголомшила і шокувала громадськість.

Ванесса сама пішла від Деппа ще два роки тому

Природно, що журналісти зацікавлені в реальній причині розставання такої міцної і красивої пари. І якщо раніше головною причиною називалася систематична невірність Деппа і його постійні романи з колегами по знімальному майданчику, то зараз джерела розкрили справжній стан речей.

Виявляється, Ванесса сама пішла від Деппа, і сталося це вже два роки тому (саме протягом цього часу пару жодного разу не бачили разом на світських заходах і прем’єрах). Як кажуть спільні друзі пари, Параді дуже переживала свій професійний застій: її кар’єра співачки і актриси абсолютно не розвивалася, і весь свій час жінка присвячувала чоловікові та дітям. Успіхи Деппа, безумовно, радували Ванессу, але їй хотілося також проявляти себе і розкривати свій талант.

«Ванесса відчула, що пожертвувала собою заради Джонні. Але насправді, що б не робив Джонні, він постійно опинявся недостатньо хорошим для неї. Коли він працював і заробляв, вона не була щаслива. Коли він не працював, він, виявляється, все одно не цікавився сім’єю. Вона знаходила привід причепитися до будь-якої дрібниці. Після декількох років цієї війни Ванесса остаточно в ньому розчарувалася».

Як стверджує близький друг сім’ї, саме Ванесса першою стала віддалятися від чоловіка, а в кінці кінців запропонувала покласти кінець їхнім стосункам. Це трапилося в 2010 році, але Депп і Параді вирішили приховати це від громадськості, щоб не травмувати дітей.

«Джонні був просто вбитий горем. Це розбило йому серце. Ванесса була для нього всім», – запевняє друг пари.

За матеріалами fashiontime

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.