Новини світу. 6 липня. Працівники зоопарку індонезійського міста Суракарта в провінції Центральна Ява вирішили відправити одну зі своїх підопічних у реабілітаційний центр.

Торі ізолюються від відвідувачів-курців

Як повідомляє Bikya Masr, самку орангутана на прізвисько Торі відвезуть із зоопарку, щоб вона могла відучитися курити – ця шкідлива звичка з’явилася у неї багато років тому.

За словами співробітників зоопарку, Торі навчилася з подачі відвідувачів парку – вони регулярно кидають в її вольєр недопалки, і вона підбирає їх і докурює. За даними Nine MSN, самка орангутанга пристрастилася до сигарет десять років тому і за цей час стала завзято курити, що погано позначається на її здоров’ї.

Зараз зоопарк має намір відправити Торі разом з її партнером на відокремлений острів, де до них не приходитимуть відвідувачі. Через якийсь час, сподіваються співробітники зоосаду, орангутан відвикне від сигарет. Крім того, щоб попередити можливе повернення Торі до шкідливої звички, фахівці стежитимуть за поведінкою відвідувачів зоопарку і припинятимуть спроби передати мавпі сигарети.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.