Новини політики. 28 липня. Все, що робить українська влада для демократизації та відкритості парламентських виборів, наштовхується на опір опозиції.

Опозиція вже заздалегідь повідомляє про те, що вибори будуть фальсифіковані, – Азаров

Про це заявив прем’єр-міністр Україна Микола Азаров.

«Найцікавіше, що все, що ми робимо для цього, наштовхується на опір нашої опозиції. Вони вже заздалегідь повідомляють про те, що вибори будуть фальсифіковані. Я ставлю просте запитання: якщо ви проти фальсифікації, то чому ви не підтримуєте встановлення веб-камер на виборчих дільницях», – заявив Азаров.

За його словами, встановлення веб-камер дозволить в режимі он-лайн контролювати, як проходить виборчий процес на кожній дільниці.

Крім того глава українського уряду відзначив, що Україна запросила безпрецедентно велику кількість спостерігачів від усіх міжнародних організацій, зокрема, від ОБСЄ, Ради Європи та Єврокомісії.

Як повідомлялося, закон про проведення відеофіксації на виборчих дільницях під час проведення парламентських виборів, призначених на 28 жовтня, до сих пір не підписаний президентом.

Нагадаємо, на установку веб-камер на всіх ділянках передбачається виділити 1 млрд грн. При цьому камери не будуть фіксувати процес підрахунку голосів.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.