Новини політики. 16 липня. Опозиція звертається до суду з позовом проти Президента України Віктора Януковича за привласнення додаткових повноважень.

Впевнений, зможемо прийняти імпічмент Януковича, – Яценюк

Про це повідомив сьогодні на прес-конференції Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що позов до Януковича про порушення ним законодавства і Конституції буде подано до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

“Якщо спеціалізований суд не розглядатиме цього позову, то ми будемо звертатися в Європейський суд з прав людини”, – сказав Яценюк.

Він повідомив, що матеріали цього позову використовуватимуть, щоб усунути Президента від влади шляхом імпічменту.

Яценюк висловив упевненість, що за результатами парламентських виборів 28 жовтня представники опозиції у Верховній Раді матимуть 226 голосів, і це дозволить здійснити процедуру імпічменту Януковича.

Яценюк також зазначив, що всі рішення Януковича після скасування конституційної реформи 2004 року є нелегітимними, оскільки після цього необхідно було провести дострокові президентські вибори у зв’язку з іншим обсягом повноважень голови держави.

Також Яценюк оголосив про розширення акції “Україна проти Януковича” і проведення збору підписів під позовом проти Президента. Зокрема, по всій Україні представники опозиції мають намір збирати підписи громадян про їхню підтримку позову до Януковича.

За матеріалами LB.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.