Новини політики. 28 липня. В Об’єднаній опозиції мають намір скоротити число податків до семи, скасувати всі пільги чиновникам, підняти мінімальну зарплату більш ніж у два рази, повернути пенсійний вік для жінок у 55 років.

Податкову міліцію, як уособлення “азаровщини”, ми взагалі ліквідуємо, -Турчинов

Після перемоги на осінніх парламентських виборах Об’єднана опозиція має намір усунути від влади нинішнє керівництво і реалізувати свою політичну та економічну програму.

«Ми скасуємо нинішню антинародну пенсійну реформу, відновивши при цьому раніше існуючі пенсійні вік і стаж для жінок. Негайно здійснимо перерахунок пенсій, які виростуть в середньому на 334 грн. Встановимо єдиний принцип нарахування пенсій – 65% середньомісячної зарплати. Ніяких “спецпенсій” не буде», – сказав керівник центрального виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Турчинов.

Крім того, нинішня опозиція має намір збільшити мінімальну заробітну плату до 2400 грн – рівня оновленого прожиткового мінімуму, вдвічі урізати витрати на утримання органів влади і скасувати пільги чиновникам.

«Нами розроблений закон, який створить зовсім іншу податкову систему в країні – зменшить кількість податків до семи, створить нормальний інвестиційний клімат. А податкову міліцію, як уособлення “азаровщини”, ми взагалі ліквідуємо», – сказав Турчинов.

Він також зазначив, що політичні частина програми – «проста і зрозуміла – необхідно усунути окупаційний режим від влади, повернути країну на шлях демократичного розвитку».

«Зрозуміло, що для цього ми повинні перемогти на виборах і сформувати більшість у майбутній Верховній Раді. І ми виконаємо ці завдання. Саме для цього сім партій, які багато в чому ще вчора не могли сісти за один стіл, усвідомили помилки, відкинули свої амбіції і сьогодні йдуть єдиним списком “Батьківщини” на виборах. Це відбулося чи не вперше за двадцять один рік незалежності країни», – повідомив Турчинов.

За матеріалами zn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.