Новини політики. 13 липня. В Об’єднаній опозиції не здивуються, якщо під ліжком Юлії Тимошенко знайдуть зброю, з якої убили Щербаня.

Те, що в душовій кімнаті Тимошенко були знайдені не вжиті ліки – брехня

Прес-служба Об’єднаної опозиції «Батьківщина» розповсюдила заяву партії.

“Харківська обласна державна адміністрація активно включилася в кампанію з дискредитації Юлії Тимошенко та процесу її лікування, зокрема, розгорнула активну інформаційну війну особисто проти лікаря клініки «Шаріте» Лутца Хармса.

Такі дії влади зайвий раз доводять політичний характер переслідування лідера української опозиції.

Так званий медичний напрям з чорного піару проти Юлії Тимошенко та німецького лікаря очолив головний лікар Харківської міської клінічної лікарні невідкладної та швидкої медичної допомоги Богдан Федак, який був помічником нинішнього заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурми та наприкінці 90-х років був засуджений у львівський справі з продажу дітей”.

Про це заявили у прес-службі Об’єднаної опозиції «Батьківщина», коментуючи оприлюднену в ЗМІ інформацію про те, що з комп’ютерів Харківської облдержадміністрації на адресу журналістів розсилаються листи із результатами обстеження Юлії Тимошенко.

Як підкреслили у прес-службі, здійснюючи політичні репресії проти опозиції, влада давно перейшла не лише межі закону, а і будь-які обмеження морального або етичного характеру, вдаючись до абсолютно цинічних засобів переслідування опозиціонерки. Нещодавно з такими діями української влади ознайомився німецький лікар Лутц Хармс.

«Факт розсилки повідомлень з діагнозом сам по собі є грубим порушенням медичної етики та прав пацієнта на анонімність. Водночас ні про яку етику і мораль харківські чиновники та підконтрольні їм лікарі схоже й не чули взагалі. Особливо, якщо врахувати появу наскрізь фальшивих заяв про те, що в душовій кімнаті Юлії Тимошенко були нібито знайдені не вжиті ліки. Примітно, що цей діагноз вигадувався у високих кабінетах Харківської державної адміністрації, яка підпорядкована безпосередньо Януковичу», – відзначили в прес-службі.

В Об’єднаній опозиції не здивуються, якщо завтра автори цих провокацій нашкрябають іншу історію. Зокрема про те, що у душовій кабіні або під ліжком Юлії Тимошенко зовсім «випадково» знайдуть зброю, з якої убили Щербаня, з відбитками її пальців.

«В принципі, чекати іншого від організованої групи осіб, яких очолює «лікар» Федак, який отримав строк за продаж 130 дітей із медичних установ за кордон, і не доводиться», – резюмували в прес-службі Об’єднаної опозиції «Батьківщина».

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.