Новини політики. 26 липня. Об`єднана опозиція та ВО “Свобода” вже офіційно домовились про спільні дії.

Об`єднана опозиція та ВО “Свобода” будують спільні плани

Проте на вибори підуть окремими списками.

Заяву про це підписали Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов та Олег Тягнибок. Згідно з документом від об`єднаної опозиції в мажоритарних округах балотуватиметься сто дев`яносто, а від ВО “Свобода” тридцять п`ять кандидатів. Опозиціонери запевнили, що округи не ділили, а визначали рейтингових кандидатів на них, опрацювавши соціологічні дані.

“Ми домовились про реальну координацію наших дій, яка вже підтверджена конкретними справами в тому числі і на вулиці під час виборчої компанії“, – Олег Тягнибок, голова ВО “Свобода”.

“Хочу категорично заявити що округи об`єднана опозиція і “Свобода” не ділили. Я спеціально взяв частину соціології, яку ми робили по цілому ряду округів, для того щоб визначити сильнішого кандиадата. Ми не говорили, а ми це зробили , тому що нам на округах треба перемогати, а не бути присутнім у виборчій компані”, – Арсеній Яценюк, Голова ради обєднаної опозиції ВО “Батьківщина”.

Назвати першу п`ятірку обох списків опозиціонери пообіцяли на своїх з`їздах. ВО “Батьківщина”, зокрема, проведе зібрання на один день раніше ніж планували, а саме – тридцятого липня.

За матеріалами 5 каналу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.