Новини України. 13 липня. Генеральний директор аеропорту в Донецьку Кирило Осипов поінформував, що підприємство запропонує постійне працевлаштування студентам-випускникам, які найкраще зарекомендували себе під час волонтерства у рамках Євро-2012.

Донецьких волонтерів працевлаштують

“Пікове навантаження лягло на аеропорт 27 червня, хоча й в інші дні аеропорт приймав підвищений пасажиропотік. Для обслуговування пасажирів, окрім персоналу, який працює в аеропорту на постійній основі, ми набрали додатково приблизно 300 осіб, які працювали в аеропорту під час Євро-2012. Це волонтери – студенти та випускники вищих навчальних закладів авіаційного профілю та ВНЗ, що спеціалізуються на вивченні іноземних мов. Абсолютно всі волонтери вільно володіли іноземними мовами – англійською чи французькою”, – сказав Осипов.

Він також додав, що волонтери допомагали не лише службі організації перевезень, – серед них були і випускники-інженери, водії, інший обслуговуючий персонал.

“Ми будемо розглядати їх кандидатури для постійної роботи в аеропорту – там, де потрібні молоді спеціалісти зі знанням мов”, – сказав він.

Кирило Осипов при цьому підкреслив, що це жодним чином не загрожуватиме тим фахівцям, які вже працюють в аеропорту: “омолодження” кадрів відбудеться без звільнень, призначення відбуватимуться лише на вакантні посади.

Нагадаємо, максимальну кількість рейсів – 141 одиницю (з урахуванням регулярних) – аеропорт “Донецьк” прийняв 27 червня, коли в приймаючого місті відбувся півфінальний матч між Іспанією та Португалією. Цього дня аеропорт «Донецьк» вперше прийняв повітряні судна не лише з Європи, а й Азії – Пекіна і Сінгапуру, а загалом обслужив понад 8 тис. пасажирів. Усі рейси було прийнято та відправлено без затримок, служби аеропорту працювали без збоїв.

Загалом у дні проведення Євро-2012 – у червні поточного року – було обслужено майже 126,5 тис. пасажирів та виконано понад 2,5 тис. рейсів. Основними напрямками прильоту гостей стали Польща, Німеччина, Франція, Великобританія, Іспанія, Румунія, Росія і внутрішні українські рейси.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.