Новини України. 26 липня. Згідно з результатами аналізу телефонних дзвінків-повідомлень про страхові події з автострахування, найпоширеніше ім’я серед тих хто звернувся в компанію страхувальників-чоловіків – Олександр, а серед страхувальників-жінок – Наталя.

За перше місце у жіночому списку «конкурують» Наталі і Олени

Про це повідомили в прес-службі СК «Провідна».

Страхувальники на ім’я Олександр становлять 10,9% від усіх клієнтів, які звернулися в телефонному режимі в страхову компанію з повідомленням про настання страхової події з автострахування.

Наступні місця в рейтингу імен страхувальників-чоловіків розподілилися так: Сергій (8,9% від усіх подзвонили), Володимир (7,2%), Андрій (5,4%) та Юрій (4,6%).

Серед жіночих імен найпоширенішим в даному рейтингу є ім’я Наталія (9% від загальної кількості телефонних повідомлень). Далі імена вишикувалися таким чином: Тетяна (8%), Ольга (7,2%), Ірина (7,1%) і Олена (6,5%).

«Ми ведемо цю статистику четвертий рік. Цікавий той факт, що чоловічий рейтинг «небезпечних» імен водіїв залишається незмінним, варіюється лише їх процентне співвідношення. А от у жіночому «списку» ми кожен раз спостерігаємо незначні зміни: за перше місце «конкурують» Наталі і Олени», – прокоментувала ситуацію директор контакт-центру компанії Анжела Ольшевська.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.