Новини України. 10 липня. Відправити Юлію Тимошенко на лікування до Німеччини закликає Україну Північно Атлантичний Альянс.

Розгляд справи Тимошенко продовжиться 23 липня

Дві з половиною сотні членів парламентської асамблеї НАТО просять вітчизняну владу відпустити екс-прем`єра за кордон.

За словами голови асамблеї НАТО Карла Ламерса після надання медичних послуг опозиціонерка повернулася б на Батьківщину.

І сьогодні через хворобу Тимошенко харківська Феміда на два тижні відтермінувала розгляд справи щодо корпорації ЕЄСУ. Наступне слухання заплановане тепер на 23 липня.

Про перенесення засідання через відстуність екс-прем`єра клопотали і прокурори, і захист опозиціонерки. Сергій Власенко взагалі просив перенести засідання до повного одужання Юлії Тимошенко.

Прокурори ж хочуть дочекатися висновків судово-медичної експертизи, яка має визначити чи взмозі екс-прем`єр брати участь у процесі.

Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко, прокоментував: “Янукович як вогню боїться розгляду справи Тимошенко в Європейському суді з прав людини 28 серпня 2012 року і робить все, незважаючи на її об’єктивний стан здоров`я, щоб пришвидшити розгляд цієї справи і тормозити розгляд всіляко у Вищому спеціалізованому суді”.

Вікторія Каліта, держобвинувач, натомість розповіла: “Всі закиди зі сторони захисту про те, що експертиза призначена незаконно, є безпідставними. Суд не може вічно розглядати кримінальну справу. Для цього є спеціальні важелі, й одним з таких інструментів є призначення у даній справі судово-медичної експертизи”.

За матеріалами 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.