Новини України. 9 липня. До інфекційного стаціонару лікарні м. Дніпропетровськ госпіталізовано 8 працівників ТОВ “Металургійний завод “Дніпросталь”. Перебіг захворювання – середньої тяжкості.

Працівники заводу “Дніпросталь” масово отруїлись у заводській їдальні

Крім госпіталізованих, у ході розслідування виявлено ще 12 осіб з кишковими розладами. Останні від госпіталізації відмовились, їм надані рекомендаціїї щодо лікування.

Усі захворілі харчувались в їдальні заводу. При епідеміологічному обстеженні, яке проводилось фахівцями міськрай СЕС встановлено, що всі потерпіли вживали одне із двох меню. Загальною стравою, яку вживали всі особи, у котрих спостерігається клініка кишкового захворювання, була закуска “оселедець під овочами”.
Обіди для працівників металургійного заводу “Дніпросталь” 06.07.2012 готувались у їдальні ПП Макаров, яка розташована на території радіозаводу.

За даними попереднього опитування, у нічну зміну харчувалось 94 працівники.
За фактом отруєння проведено комплексне обстеження роздаткової заводу “Дніпросталь” та їдальні радіозаводу.

Відібрано 9 проб харчових продуктів та страв, питна вода, комплексні змиви, але закуску “оселедець під овочами”, у зв’язку з відсутністю, для досліджень відібрати не вдалося. За епідемічними показами обстежено працівників їдальні та проведено заключну дезінфекцію.

У зв’язку з тим, що з держсанепідслужбою не було погоджено місце приготування та умови транспортування страв на металургійний завод “Дніпросталь”, до адміністративної відповідальності притягнуто приватного підприємця, який забузпечував роботу їдальні, винесено постанову про тимчасову заборону функціонування їдальні.

По факту масового отруєння працівників проінформовано міську та районну прокуратуру. Заходи по локалізації інфекції тривають.

Для проведення розслідування спалаху Держсанепідслужбою України направлено комісію з фахівців центрального апарату служби.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.