Новини спорту. 30 липня. Найменш активно віп-місця, виділені для організаторів, спонсорів та їхніх сімей, займають на змаганнях з гімнастики, плавання, тенісу, волейболу та виїздки — на таких заходах залишається багато десятків вільних крісел.

Організатори пообіцяли якомога скоріше вирішити проблему з порожніми трибунами

Для заповнення порожніх трибун на Олімпійських іграх в Лондоні організаторам довелося запросити солдатів.

Зокрема, на змаганнях з гімнастики 29 липня на стадіоні O2 на віп-місцях сиділи не менше 50 військовослужбовців.

На місця, які були виділені з акредитації почесним гостям, але залишилися порожніми, запрошують солдатів, що знялися з чергування з охорони безпеки на стадіонах. При цьому, багатьом військовослужбовцям наказують заповнювати вільні трибуни замість чергування.

Наявність незайнятих трибун спровокувала невдоволення вболівальників: багато людей не змогли потрапити на цікаві для них змагання через дефіцит квитків у продажу. Повідомляється, що найгірше віп-місця, виділені для організаторів, спонсорів та їхніх сімей, займають на змаганнях з гімнастики, плавання, тенісу, волейболу — на таких заходах залишається по багато десятків вільних крісел. При цьому офіційно в касах повідомляється, що всі квитки на ці змагання продані.

29 липня організатори пообіцяли якомога скоріше вирішити проблему з порожніми трибунами. Для цього вже придумано кілька схем. Так, на вільні місця планується запрошувати лондонських студентів; відвідувачі, які купили квитки у звичайні сектори, зможуть пересісти на віп-трибуни за додаткову плату. По можливості, квитки на решту незайнятих віп-місць надходитимуть і у вільний продаж.

За матеріалами zn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.