Новини України. 18 липня. У Миргороді на Полтавщині Українська Православна Церква Київського Патріархату зведе Свято-Троїцький храм.

церква
УПЦ КП збудує в Миргороді храм

14 липня архиєпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, у співслужінні настоятеля священика Івана Подька, звершив чин освячення хреста на заснування церкви у м. Миргороді.

Ця подія стала неординарною в житті Київського Патріархату на Полтавщині. Адже протягом десяти років дві релігійні громади Миргорода домагалися від влади виділення земельної ділянки під будівництво храму. Лише нещодавно сесія Міської ради, одноголосним рішенням депутатів, виділила Свято-Троїцькій релігійній громаді земельну ділянку по вулиці Гурамішвілі для будівництва культової споруди.

Звершивши чин освячення хреста, Високопреосвященнійший владика Федір виголосив проповідь, у якій наголосив на важливості буття в Україні Помісної Української Православної Церкви.

На завершення дійства, керуючий єпархією подякував міському голові та депутатам Міської ради за розумну й виважену позицію щодо релігійного життя міста та за підтримку віруючих Київського Патріархату в Миргороді. Владика також закликав усіх присутніх підтримати будівництво храму та вручив подячні грамоти багатолітнім активістам громади: священику Івану Подьку, Степану Марченку, депутату Міської ради Володимиру Святинчуку.

Молитовну участь у заході взяли парафіяни, жителі мікрорайону, представники депутатського корпусу, інтелігенція, представники козацтва.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.