Новини України. 4 липня. На теріторії селища Опішня Полтавської області офіційно відкрили два туристських маршрути з активними способами пересування, а саме пішим та велосипедним.

В Опішні відкрили два туристичних маршрути: піший та велосипедний

Ці маршрути були розроблені та промарковані у рамках проекту «Мандруймо Полтащиною», над яким працювали представники Громадської організації «ВелоПолтава» та Полтавської обласної федерації Федерації спортивного туризму України за підтримки приватного підприємця Олександра Куденця.

На урочистості з цього приводу приїхало чимало туристів та людей, які полюбляють активний відпочинок. Окрім гостей з Полтави було приємно побачити і туриста на велосипеді з Естонії, який приїхав відпочивати на Полтавщину. Він високо оцінив запропонований маршрут і був здивований тим, що вся робота проведена з власної ініціативи учасників проекту.

Саме відкриття було позбавлено нікому непотрібних помпезних промов. Відразу організатори запропонували гостям прогулятись чи проїхатись велосипедом по маршруту «Оглядовий» та послухати розповіді про історичні місця, через які пролягає цей маршрут. Крім цього учасники відвідали «Колегіум мистецтв у Опішні», де переглянули експозиції та мали змогу долучитися до унікального світу гончарства – спробували виліпити півника-свистунця. Також познайомились з процесом виробництва гончарних виробів на заводі «Художній керамік».

Більшість туристів приїхали в Опішню на декілька днів та розбили табір на території кемпінгу туристичного комплексу «Старий Хутір». Тут вони мали нагоду відчути автентичну атмосферу українського села початку ХХ століття, та спробувати домашню кухню. На території комплексу гостям запропонували також майстер-класи з виготовлення «ляльки-мотанки» та випічки пиріжків у справжній печі. Загалом атмосфера, що панувала в туристичному таборі була дружньою та приємною.

“Ми, багато мандруємо по різних регіонах нашої країни, а виявляється прекрасне і дивовижне теж зовсім поруч!” – ділиться враженнями Валерій.

Краща велоподія з початку року. Погано тільки, що мало. Вихідні вдалися на славу! Дуже сподобався маршрут. По ньому треба йти пішки, на велосипеді прийдеться дуже часто зупинятися щоб рахчохлити фотоапарат” – діляться враженнями інші учасники заходу.

На згадку самим стійким туристам господар “Старого Хутору” Олександр Куденець вручив сувенірні медалі.

За матеріалами Новини Полтавщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.