Новини політики. 13 липня. На парламентські вибори в Україні СНД направить 200 спостерігачів.

Місія спостереження проходитиме у тісному контакті з ЦВК, і це значно спостить нашу роботу, – Слобода

Про це йшлося під час зустрічі заступника Голови ЦВК Жанни Усенко-Чорної з директором правового департаменту Виконкому СНД Володимиром Крохмалєм і начальником відділу із забезпечення діяльності Місії спостерігачів від СНД цієї організації Євгеном Слободой.

Слобода акцентував увагу на низці інших аспектів. Зокрема, він нагадав, що Виконком СНД і ЦВК пов’язують понад десять років плідної співпраці.

“Протягом цього тривалого періоду наші фахівці постійно відзначали професіоналізм і чіткість у роботі Комісії, – зазначив він. – Ми отримували кваліфіковану допомогу і на парламентських виборах 2002, 2006, 2007 років, і на президентських перегонах, які проходили у 2004 та 2010 роках”.

“Тому ми не маємо жодного сумніву, що наступна місія спостереження проходитиме у тісному контакті з ЦВК, і це значно спостить нашу роботу“, – констатував він.

За його словами, головною метою 200 спостерігачів від СНД, яких планується надіслати на майбутні вибори, стане вивчення застосування виборчого законодавства на практиці та його оцінка.

“До складу місії планується включити представників дипломатичного корпусу СНД, депутатів вищого рівня, а також членів виборчих комісій країн-учасниць організації, – повідомив Слобода. – Тому більшість із них, крім спостереження, буде мати на меті не тільки звичайне спостереження, а ще й набуття українського досвіду організації виборів, їхнього методичного забезпечення з подальшим втіленням в своїх країнах”.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.