Новини світу. 24 липня. У Данії в найстарішому в світі луно-парку “Бакен”, розташованому приблизно за 15 км від Копенгагена, відкрився 55-й міжнародний форум Санта-Клаусів.

Понад 100 Санта-Клаусів прибули на зустріч

На цей відповідальний захід приїхали більше 110 сивобородих старців з Німеччини, Швеції, Японії, США та інших країн.

Програма форуму досить напружена – Санта-Клауси планують провести урочисту ходу вулицями Копенгагена, традиційне обмивання ніг у балтійській воді, прийом у столичній мерії.

Крім цього, Санти багато часу приділять всім, хто в ці дні буде приходити в парк “Баккен”, організують там всілякі конкурси, вікторини й атракціони.

Крім того, учасники конгресу обговорять такі важливі питання, як визначення офіційної дати Різдва і Нового року, обчислення правильного діаметру димарів. Адже всім відомо, що димарі – практично єдиний спосіб для Санта-Клаусів, щоб потрапити в будинки дітей та принести вчасно подарунки. Також, на міжнародному конгресі будуть займатися розробкою зручних правил паркування оленячих упряжок.
Підсумком чотириденного форуму буде призначення почесного Санта-Клауса 2012 року.

Конгреси Санта-Клаусів проводяться в Копенгагені з 1957 року. Ідею їх проведення висунув один із відомих артистів данського цирку – професор Трібіні. Вважається, що датою зустрічей чарівників в зимовому одязі був обраний липень, тому що ім’я датського Санта-Клауса – Юлеманден.

За матеріалами novostimira

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.