Новини України. 4 липня. На Харківщині організовують створення села майбутнього для забезпечення розвитку молочної галузі в регіоні.

Корова, молоко
У селі буде створено селекційно-генетичний центр з відтворення високопродуктивних корів

Пілотний проект “Створення Села майбутнього через відродження скотарства” передбачає не тільки створення селекційно-генетичного центру з відтворення. Високопродуктивних корів для всієї України і виробництво молока та овочевої продукції, а й будівництво нового комфортного сільського поселення нового типу з відповідною соціальною інфраструктурою”, – повідомили на персональному сайті заступника губернатора Харківщини Юрія Сапронова.

За словами Сапронова, на сьогоднішній день справи в галузі молочного скотарства як в цілому в країні, так і на Харківщині, дуть не кращим чином.

“Так, у Харківській області поголів’я корів за період незалежності скоротилося в 4,1 рази, а виробництво молока – в 2,7 рази. Від галузі в бюджет мізерні надходження, які фактично, в більшій своїй частині повертаються назад у вигляді дотацій і компенсацій. У країні протягом усього цього періоду ставка робилася на розвиток молочного скотарства на подвір’ях селян і у фермерських господарствах. На першому етапі відбулося зростання поголів’я корів на селянських подвір’ях, проте потім він змінився скороченням. На наш погляд ось такі нестандартні проектні рішення, як “Створення Села майбутнього через відродження скотарства”, і можуть забезпечити розвиток молочної галузі в країні “, – наголосив заступник голови Харківської ОДА.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.