Новини політики. 20 липня. На думку Голови Ради міністрів АРК Анатолія Могильова, Конституція Автономної Республіки Крим має бути наповнена реальними повноваженнями, щоб вивести регіон на економічно самодостатній рівень.

Анатолій Могильов
Наше ключове завдання – досягти економічної самостійності, – Могильов

“Крим має потужний потенціал. Я переконаний, що залишатися дотаційним регіоном і просити допомоги у Києва просто неприпустимо. Для реалізації цього потенціалу нам потрібні не декларативні, а реальні повноваження. Ключове завдання – досягти економічної самостійності“, – сказав глава виконавчої влади Криму.

Могильов підкреслив, що від того, як будуть розвиватися регіони України і Крим, зокрема, залежить ситуація в країні в цілому.

“Україні гідна бути високорозвиненою, благополучною державою і від того, як ми будемо працювати на місцях, залежить ситуація в Україні. Сильні регіони – сильна країна”, – сказав глава Ради міністрів.

Могильов висловив упевненість, що при підготовці законопроектів про внесення змін до Конституції України необхідно враховувати думку кримчан і особливий статус республіки. У зв’язку з цим прийнято рішення створити в Криму робочу групу з розробки пропозицій та змін до Основного Закону України щодо повноважень Криму.

“Це робота не одного дня. Робоча група детально проаналізує чинне законодавство і виробить конструктивні пропозиції. Наша задача – винести на розгляд Конституційної Асамблеї те, якими ми бачимо взаємини Криму з центральними органами влади. На жаль, в даний час структура цих взаємин розмита і це заважає ефективній взаємодії. Завдання – зробити систему управління більш логічною і зрозумілою”, – підсумував Могильов.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.