Новини здоров’я. 26 липня. Для тих, хто хоче скинути вагу, мигдаль допоможе пережити розставання зі шкідливими солодощами і уникнути зривів дієти.

Мигдаль знижує рівень «шкідливого» холестерину і тригліцеридів у крові

Однак це ще не все: ці горіхи також сприяють зниженню рівня холестерину в крові.

Американські вчені прийшли до висновку, що вживання мигдалю в контрольованій кількості може бути рекомендовано в дієтах для схуднення.

У дослідженні брали участь 123 пацієнта з ожирінням, у яких крім зайвої ваги, інших особливих проблем зі здоров’ям не спостерігалося. Жінкам була призначена дієта, що містить 1200-1500 калорій в день. Чоловікам було рекомендовано споживати не більше 1500-1800 калорій щодня.

Половині пацієнтів щодня видавали по 28 грамової упаковки мигдалю, енергетична цінність якого становила близько 350 калорій. Іншій половині рекомендували взагалі утриматися від горіхів в раціоні.

Через 6 місяців була проведена проміжна перевірка в обох групах. Дослідники виявили, що ті, хто їв мигдаль, в середньому схудли на 5,4 кілограма. Другій половині групи вдалося досягти великих успіхів і схуднути на 7,2 кілограма. Проте через рік загальне зниження ваги у двох групах порівнялося. При цьому дослідники відзначають, що серед пацієнтів, які щодня їли мигдаль, рівень «шкідливого» холестерину і тригліцеридів в крові знизився.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.