Новини політики. 2 липня. До Києва з офіційним візитом прибула делегація з бургомістрату австрійської столиці на чолі з мером Відня Міхаелем Хойплем.

До Києва з офіційним візитом прибув мер Відня Міхаель Хойпл

Сьогодні він здійснив офіційний візит до Київської міської державної адміністрації та зустрівся з очільником КМДА Олександром Поповим. 

Сторони підписали меморандум про поглиблення співпраці між містами побратимами.

“Ми пишаємося дружніми стосунками між двома столицями, що налічують 20 років плідної співпраці. Проте, я переконаний – головне ще попереду. Також зазначу, що мені дуже приємно бути в Києві та мати нагоду ознайомитися з вашим чудовим місто”, – сказав під час зустрічі Міхаель Хойпль.

Нова угода передбачає поглиблення стосунків у найрізноманітніших галузях – від культурного обміну до інвестиційної співпраці. Так, уже восени цього року в Києві відбудуться дні Відня, у рамках яких організаторами заплановані не лише культурно-мистецькі заходи, але й двосторонній економічний бізнес-форум. За словами мера Відня, долучитися до бізнес-форуму вже висловили бажання найпотужніші компанії Австрії.

“Переконаний, що наші спільні заходи відбудуться на високому організаційному рівні і будуть корисними для обох столиць. Київ стрімко розвивається, рівняючись на такі європейські столиці як Відень. Ми покладаємо великі надії на дні Києва у Відні, які пройдуть навесні наступного року. Думаю, такі спільні заходи стануть підставою для ще більш теплих та продуктивних стосунків між нашими містами”, – підкреслив Олександр Попов.

Також сторони домовилися про взаємообмін фахівцями у галузях комунального господарства, медицини та транспорту з тим, аби обмінятися досвідом між Києвом та Віднем.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.