Новини світу. 15 липня. Число тих, хто заразилися холерою на сході Куби досягло 158.

Вірус міг прийти з Гаїті, де з початку року від холери загинуло 130 людей

Про це повідомило сьогодні міністерство охорони здоров’я країни.

У комюніке, опублікованому газетою “Гранма”, зазначається, що нові випадки смерті в результаті спалаху небезпечної хвороби не зареєстровані.

Внаслідок зараження холерним вібріоном на початку липня загинули три літні жителі міста Мансанільо, де лютує хвороба. На даний час там продовжують проводити широкомасштабні санітарно-епідеміологічні заходи, завдяки яким вдалося запобігти зараженню населення інших регіонів країни, наголошується в повідомленні міністерства.

Кубинська влада заявила, що “в деяких районах республіки виявлені окремі випадки захворювання холерою, проте всі ці пацієнти заразилися в Мансанільо”.

Міністерство охорони здоров’я в черговий раз нагадало про необхідність “ретельно дотримуватися правил особистої гігієни, а також кип’ятити питну воду“.

Вперше про випадки захворювання холерою в Мансанільо, населення якого складає 130,5 тис людей, влада Куби повідомила 3 липня, вказавши при цьому, що “ситуація знаходиться під контролем”.

До теперішнього часу кубинські медики не висували версій про можливі причини спалаху небезпечної хвороби. Не виключається, що вірус міг потрапити на острів з Гаїті, де з початку року від холери загинули близько 130 осіб.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.