Новини політики. 3 липня. Народний депутат Олег Ляшко зареєстрував у Верховній Раді законопроект, який передбачає зниження прохідного бар’єру для політичних партій до 2% (№10684 від 2.07.2012 року).

Олег Ляшко
Прохідний бар’єр у 2% дозволить врахувати інтереси мільйонів громадян

Про це повідомили у прес-службі політика.

За словами Ляшка, збільшення виборчого порогу до 5% для партій, що прийматимуть участь у виборах до Верховної Ради України 7 скликання, обмежує доступ до народовладдя громадян, що мають іншу точку зору, ніж та, яку мають партії, що уже перебувають у Верховній Раді.

“Ті партії, які голосували за дискримінаційне рішення збільшити прохідний бар’єр – Партія регіонів, Батьківщина та частина Нашої України на чолі з Яценюком – бояться конкуренції”, – підкреслив лідер Радикальної партії.

“Насправді немає нічого дивного, що так звана об’єднана опозиція голосувала за закон про вибори разом з регіоналами і комуністами. 5% – це хабар Яценюку і Турчинову від Януковича. Кролик і пастор так хотіли 5%, щоб всі бігали до них домовлятися за бабло. До речі, Юлія Тимошенко була категорично проти. Про це вона заявила невдовзі після того, як закон всупереч її волі проголосований у тому числі і бютівцями”, – додав Ляшко.

“Відсутність справжньої політичної конкуренції суперечить інтересам суспільства. Тому я підготував зміни до закону про вибори народних депутатів, з метою зменшення до 2% виборчого бар’єру. Це дозволить врахувати інтереси мільйонів громадян України, які голосують за нові партії“, – зазанчив Ляшко.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.